transport tir lubelskie
naprawa samochodów ciężarowych lubelskie (81) 855 54 72
(81) 855 54 74
naprawa tir lubelskie Łucka Kolonia 83G 21-100 Lubartów

Ozonowanie klimatyzacji

Na czym polega ozonowanie?

Usuwanie niepożądanych zapachów, bakterii, pleśni, grzybów czy alergenów za pomocą technologii ozonowania zdobywa coraz większą popularność. Metoda ta może być również wykorzystywana w procesie odświeżenia i oczyszczenia pomieszczeń, a przy tym uważana jest za metodę bezpieczną, skuteczną i ekologiczną. Mimo, że właściwości ozonu znane są od wielu lat, jego zastosowanie w procesie oczyszczania powietrza, w szczególności w autach, zdobywa dopiero uznanie i znaczenie. Ozon, jako że jest bardzo silnym utleniaczem i związkiem nietrwałym posiada silne właściwości bakteriobójcze, zatem zastosowanie odpowiedniej jego dawki powoduje całkowity rozkład komórki bakteryjnej. Dzięki tym właściwościom opracowano technologię, która pozwala wyeliminować z powietrza mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia ludzi, w szczególności dzieci i alergików. W każdym samochodzie znajdują się kanały wentylacyjne, coraz więcej aut jest też wyposażonych w klimatyzację. Bez odpowiedniej konserwacji i serwisu staje się ona siedliskiem wielu niebezpiecznych bakterii, pleśni i grzybów. Jest to całkowicie naturalny i nieunikniony proces.

sprzedaż piasku

Jakie są efekty ozonowania:

Ozonowanie zwalcza drobnoustroje i alergeny, przez co w swoisty sposób sterylizuje pomieszczenia (nie tylko powietrze, ale i przedmioty w nim się znajdujące), usuwa nieprzyjemne zapachy, np.: dym papierosowy, usuwa zapachy spalenizny np.: po pożarach, oczyszcza elementy instalacji wentylacji i klimatyzacji (kanały wentylacyjne i trudno dostępne miejsca). Fakt, że kabina została wypełniona trójatomowym tlenem nie ulega wątpliwości przez kilka kolejnych godzin. Przypomina o tym świeży, intensywny zapach powietrza – identyczny z tym, jaki pojawia się po burzy.

sprzedaż kruszyw

transport tir lubelskie, naprawa samochodów ciężarowych lubelskie, naprawa tir lubelskie, transport piasku lubelskie, transport kruszywa lubelskie, sprzedaż piasku, sprzedaż kruszyw, ziemia torf

Skontaktuj się

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8.00-20.00
Sob.: 8.00-15.00
Niedz.: nieczynne

© 2019 Em truck


Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.